LT      EN

Welcome to the virtual "Pifas" 'welfare home!

Čia glaudžiasi visi gyvūnai, kurie vis dar nesutiko savo tikrųjų šeimininkų. Kol neturime tikrųjų gyvūnų gerovės namų, ši svetainė yra vienintelis kelias tarp jų ir Jūsų - būsimųjų šeimininkų.

Jeigu jums reikia mielo padarėlio namuose, sušildančio širdį savo švelnumu ir išdaigomis, sekiojančio jus ištikimomis akimis ir dievinančio jus kaip patį geriausią, patį šauniausią, patį gražiausią šeimininką, žaidimų draugo ar tylaus kompaniono, toli ieškoti nereikia. Daugybė keturkojų labai labai laukia galimybės įrodyti, kad jie sugebės papildyti jūsų gyvenimą, suteikti jums džiaugsmą ir palengvinti jūsų liūdesį.

Visai šalia jūsų yra daug šunų ir kačių, ir didelių, ir mažų, ir suaugusių, ir visai dar mažylių, kuriuos vienija vienas dalykas - kažkas jų atsisakė. Jie nesupranta, kodėl taip įvyko, ir vis dar pasitiki žmonėmis. Žvelgdami į mus savo liūdnomis akimis, jie niekada nepraranda vilties ir tikėjimo, kad kažkas juos pastebės ir priglaus. Gal dauguma jų yra neveisliniai ir savo išvaizda skiriasi nuo dabar taip pageidaujamų veislinių gyvūnų, bet visa savo esybe jie yra tokie patys šunys ir katės, su visais jiems būdingais šuniškais ar katiniškais bruožais, šunybėmis ir dorybėmis.

Jeigu jūs baiminatės, kad jau suaugęs šuo ar katinas nepripras prie naujų namų ar naujo šeimininko, tai baiminatės be reikalo. Meilė, kantrybė ir švelnumas daro stebuklus. Gyvūnams juk reikia tiek nedaug, ir jei suprasite jų poreikius, tarp jūsų ir jūsų naujojo augintinio netruks užsimegzti graži draugystė. Ir suaugusį gyvūną galima išmokyti daugybės naujų dalykų bei pakeisti jo įpročius.

Ir dar - savo kailiu išbandę, kas yra vienatvė, liūdesys ir alkis, jie labai stengsis jums įtikti, kad tik vėl neatsidurtų gatvėje ar prieglaudoje. Už tai, kad išgelbėjote juos nuo šalčio, alkio ar net mirties, jie kaip išmanydami stengsis jums atsidėkoti, į jūsų gyvenimą atnešdami džiaugsmą ir meilę.

Apsižvalgykite - gal kur nors visai šalia jūsų tyliai laukia meilė, paslėpta po gaurais!